• Podzim 2021
Playlist

Živé vysílání

12:00 Sváteční slovo
Bojové eskapády (R)
12:05 Interval
Spirituál kvintet (4/4): Kam dál? (R)
13:00 Kormidlo
Proč se listí barví a padá?
14:00 Poklady z archivu
Hodnoty světa versus Bible (R)
15:00 Concertino
Bethoven, Debussy, Handel, Regart, Smetana, Liszt, Dvořák, Bach, Mozart, Vivaldi
16:00 Séla
Ne tak bude mezi vámi

Vysíláním vás provází

Hana Žíhová

Čím je pro Tebe práce v rádiu? Co pro tebe znamená?

Na prvním místě je to pro mne služba Bohu, služba pro Něho. Nikdy, ani v nejmenším, by mě nenapadlo, že budu pracovat v misii. Práce je pro mne radostí a zároveň vděčností, že mohu být užitečná v mnoha oblastech této služby.

„Kdo slouží, ať to činí ze síly, kterou dává Bůh – tak aby se všechno dělo k oslavě Boží skrze Pána Ježíše Krista.“ 1. Petrova 4,11

Popiš nějaký svůj zlomový bod na cestě k Bohu.

Jako desetileté děvče jsem odevzdala svůj život Pánu Ježíši Kristu na jednom letním pobytu besídky……Pamatuji si tu prožitou radost a radost „andělů“. V tom okamžiku jsem slyšela hudbu, ačkoli široko daleko nikdo nehrál. To se nebe radovalo nad jedním nalezeným hříšníkem - a tak to bylo až do večera. A pak už jsem nikdy nezažila takový nádherný čas.

Jak odpočíváš?

Líbí se mi příroda a procházky v ní. Také ráda plavu a jezdím na kole (občas). Někdy je mi dobře být úplně sama. Ale ze všeho nejraději trávím společné chvíle se svou rodinou.

Co bys chtěl „mimo mikrofon“ vzkázat posluchačům?

„Radujte se v Pánu vždycky, znovu říkám, radujte se!“ Filip. 4,4 Tento verš nás povzbuzuje k radosti, protože všichni máme společného jednoho Pána a Spasitele, který nás má moc rád, a to za každých okolností. Od věků, až na věky.  

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.