• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

21:00 Pohovka
Judah: 7+3
22:00 Akademie
Udělat správnou věc (R)
23:00 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Dýka a kříž (20/23) (R)
23:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Ohňostroj života


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

K čemu dnes Letnice?

Letnice patří mezi nejvýznamnější křesťanské svátky. Kde vzaly svůj název, k čemu se vztahují a jaký význam mají pro nás dnes? O tom všem a ještě o dalších souvisejících věcech si budeme povídat - jak jinak - s letničním pastorem Jiřím Kostelníkem z Kopřivnice. Nepůjde ale jen o biblické vyučování, a teorii, ale také o osobní rovinu. Poslechněte si Fortepiano v pondělí 17. května od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Příručka Stvořitele

Máte rádi příručky a návody? Pokud chceme používat nějaký výrobek správně, je potřeba přečíst si návod. Stejné je to i se životem, který žijeme. O tom, že Bible může být zcela praktickým průvodcem v životě, si budeme povídat s Hanou Pinknerovou ve Fortepianu 24.5.. V 10 hodin usedne k mikrofonu jako host a dá nahlédnout do svého života.

Vytisknout E-mail

Od samoty k lidem

"Mnoho i mladých lidí má rozbitý obraz o sobě, prožívají samotu, deprese a marnost života. A přitom stačí tak málo - pozvednout svůj zrak trochu výš, směrem k Bohu." Říká Ingrid Hrubá, která se v mládí rozhodla vystudovat psychologii a filozofii s cílem porozumět víc světu. O životě, který byl plný hledání, a o změně, která ji dovedla od samoty zpět k lidem, poví v pořadu Fortepiano v pondělí 31. května od deseti hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.