V minulém povídání koník Snížek při sklizni obilí moc zlobil. Dokonce musel být uvázaný, aby ostatním nekazil práci. I dnes na statku, kde žijí děti Vojta, Frantík a Johanka, někdo provedl neplechu. Že by se Snížek nepoučil?
Přihlášení Vám umožní rozšířený přístup k některým částem tohoto webu. Pokud ještě nemáte svoje přihlašovací jméno a heslo pro tyto stránky,
vytvořte si nejprve účet.