Miroslav Fic
„Pán Bůh pro mě byl osobou, která je velmi, velmi daleko, stařec s dlouhou bradou, který sedí na obláčku v nebi, a v ruce má pendrek, kterým nás potrestá za každou chybu, kterou uděláme“ vzpomíná Miroslav Fic. Jaký vliv měl na takový pohled vztah s jeho otcem a jak Boha vnímá dnes? Co tím myslí, když říká, že chození s Bohem je jedno velké dobrodružství? Uslyšíte v relaci Stopy.
Premiéra: pondělí 11. 5., 8:30, Reprízy: pondělí 11. 5., 10:30, úterý 12. 5., 19:45, středa 13. 5., 5:00

