Aneta Lofítková
"Jsem jeden z nejšťastnějších lidí na světě", říká o sobě Aneta Lofítková. Vždycky tomu tak nebylo. Navenek byla hodným, milým děvčetem, o kterém si její okolí myslelo, že žije s Bohem odmalička. V jejím nitru ale probíhaly velké vnitřní boje, trápení a strach o budoucnost. Co jí pomohlo zbavit se jejího trápení a u koho nakonec našla svůj klid? Uslyšíte v pořadu Stopy.
Premiéra: pondělí 18. 5., 8:30, Reprízy: pondělí 18. 5., 10:30, úterý 19. 5., 19:45, středa 20. 5., 5:00

