Indie - v srdci Dillí
Grafický design byl po dlouhá léta pro Tomáše Lanču "jenom koníčkem". Ovšem pak přišla možnost odjet na misii do Indie - a mimo jiné se věnovat také grafickému designu. Rok, který Tomáš strávil v Dillí, s sebou ovšem přinesl kromě možnosti pracovat v redakci křesťanského nakladatelství také příležitost být nablízku dětem v jednom ze slumů, mluvit o Kristu s uklízečkou nebo vidět na vlastní oči, jak vypadá nefalšovaná radost při první spatření sněhu.
Premiéra: pátek 08. 5., 10:00, Reprízy: sobota 09. 5., 3:00, neděle 10. 5., 19:00

