Playlist

Živé vysílání

04:45 Písničky
05:00 Stopy
(R)
05:15 Písničky
05:30 Překročit hranice
Nepřátelé srdce (11/13) (R)
05:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Montgolfiéra


Bohoslužba

images/porady/bohosl.jpg

Nedovolily vám okolnosti zúčastnit se nedělní bohoslužby? Každé nedělní odpoledne nabízíme možnost aspoň prostřednictvím rozhlasového záznamu bohoslužbu prožít.

Vysílací časy: neděle 14:15 / repríza: středa 23:15
Stopáž: 60 minut

Toto pokolení

Je 17. listopadu, 30 let po Sametové revoluci. Co se změnilo? V Lukášově evangeliu se Pán Ježíš Kristus ptá: Čemu tedy připodobním toto pokolení? Kam jsme se jako národ posunuli? Jak nás vidí Bůh dnes? Jsme jiní lidé, než žili v Ježíšových dobách? To jsou otázky, které rozvíjí v 9 hodin ve svém kázání Daniel Kvasnička z litomyšlského sboru Církve bratrské.

Vytisknout E-mail

Co je Boží království?

Jan Křtitel vybízí: "Čiňte pokání, neboť se přiblížilo Boží království." Co to ale je Boží království? Dvě charakteristiky i otázky na tělo nabídne ve svém kázání 24. listopadu Petr Vaďura z tachovského metodistického sboru. Poslechnout si ho můžete v 9 hodin.

Vytisknout E-mail

Rozhodni se dnes

Zajímáme se o to, jak bude vypadat naše věčnost, nebo žijeme jen přítomností? Aktuální otázka na prahu adventu, kdy mnozí lidé nakupují a starají se, aby čas vánoční prožiji co nejpříjemněji, zazní první adventní neděli v kázání kazatele brněnského baptistického sboru Pavla Coufala. Poslechněte si 1. prosince v 9 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.