Playlist

Živé vysílání

02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Žbluňk! (2/12) (R)
02:45 Písničky
03:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Duchovní výzvy Komenského (R)
04:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Žhavé otázky v beznadějné situaci


Bohoslužba

images/porady/bohosl.jpg

Nedovolily vám okolnosti zúčastnit se nedělní bohoslužby? Každé nedělní odpoledne nabízíme možnost aspoň prostřednictvím rozhlasového záznamu bohoslužbu prožít.

Vysílací časy: neděle 14:15 / repríza: středa 23:15
Stopáž: 60 minut

Jak se připravit na Velikonoce

Mohli se Ježíšovi učedníci připravit na to, že jejich Mistr bude ukřižován? Dlouho před tím, než se to stal, je na to Ježíš upozorňoval. Přesto je to zaskočilo, protože měli své představy o budoucnosti. K naslouchání Bohu a ptaní na základě příběhu proroka Abakuka povzbudí ve svém kázání 5. dubna Luděk Brdečko.

Vytisknout E-mail

Hospodinovi vykoupení

V Bibli čteme, že jsme Hospodinovi vykoupení. Uvědomujeme si,co to znamená být součástí vykoupených? Velkopáteční kázání pastora Bohuslava Wojnara z těšínského sboru Apoštolské církve se bude týkat právě této skutečnosti. Poslechněte si 10. dubna po 15 hodině na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Neschopnost uvěřit

Neděle velikonoční nese každý rok poselství, že Ježíš vstal s mrtvých! Úžasná zpráva, že porazil smrt a otevřel cestu do nebe pro všechny lidi, zaznívá i dnes. A zazní také v kázání Petra Grulicha v 9 hodin.

Vytisknout E-mail

Zelený čtvrtek

Den před ukřižováním se Ježíš sešel se svými učedníky u společné večeře, aby se rozloučil. Připomeneme si to při poslechu kázání Jakuba Ptáčka na Zelený čtvrtek 9. dubna v 19 hodin na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.