Playlist

Živé vysílání

08:00 Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Hlas pre Slovensko - povzbudenie pre cirkev
(vysílá slovenská redakce)
10:15 Rady pre vás
(vysílá slovenská redakce)
11:15 Úvaha
(vysílá slovenská redakce)
12:00 Přehled pořadů

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Jak být svobodný v Kristu


Zrcadlo

images/porady/zrc.png

Vědecké důkazy a diskurzy, nepopiratelně ukazující na Stvořitele a Jeho dokonalý plán spásy světa ve fiktivních rozhovorech profesora a jeho žáka.

Vysílací časy: čtvrtek 7:30 / repríza: sobota 11:15 / noční repríza: úterý 3:00 / premiéra na Radiu Proglas: středa 9:15
Stopáž: 15 minut
Autor: Dave Fischer
Hovoří: Pavel Hromádka, Daniel Zeman
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko

Pravda pod mikroskopem (163): Testovací jízda s přítelkyní

"Všechno zkoumejte, dobrého se držte", píše apoštol Pavel Tesalonickým. Platí to i o vyzkoušení všeho? Třeba budoucího manželského partnera? Je dobré mít vyzkoušené, že bude všechno fungovat i v intimní oblasti, nebo je lepší poslechnout Boha? Jaké jsou praktické důsledky jedné či druhé varianty zkoumají profesor a jeho student v seriálu Pravda pod mikroskopem. Jejich debatu si poslechněte v relaci Zrcadlo od středy 21. srpna po 9:15 na Rádiu 7 a po 10:15 na Radiu Proglas. Reprízy pořadu  opakujeme ještě ve čtvrtek a v sobotu jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (164): Tři otázky - Richard Bube

Zkusili jste se někdy přemýšlet o tom, jaké jsou podstatné otázky našeho života? Richard Bube, jehož názory budou diskutovány v další epizodě seriálu Pravda pod mikroskopem, nabízí hned tři takové důležité otázky. A ač byl celý život vědcem, věda mu na ně nedává uspokojivou odpověď. Více si poslechněte v relaci Zrcadlo od středy 28. srpna dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.