Živé vysílání

22:00 Večer pod lampou
Jan Hus - Život a dílo (7/20): Trpké vítězství (R)
23:00 Noční můry
Iiiii aneb Jdi! (R)
00:00 Přehled pořadů
00:05 Světem Bible
Žalmy 76,1-77,21 (R)
00:45 Studna slova
O Božím království (59/83): Pomazání v Betanii (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Nezdařený útěk do svobody


Zrcadlo

images/porady/zrc.jpg

Vědecké důkazy a diskurzy, nepopiratelně ukazující na Stvořitele a jeho dokonalý plán spásy světa ve fiktivních rozhovorech profesora a jeho žáka 

Vysílací časy: čtvrtek 7:30 / repríza: sobota 11:15 / noční repríza: úterý 3:00 / premiéra na Radiu Proglas: středa 9:15
Stopáž: 15 minut
Autor: Dave Fischer
Hovoří: Pavel Hromádka, Daniel Zeman
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko

Pravda pod mikroskopem (85): Astronaut, který kráčel po Měsíci

Charles Duke byl velmi zkušený astronaut, který měl velký podíl na záchraně mise Apolla 13, sám chodil po měsíci a také se stal majitelem velmi prosperující firmy. Přesto existovala v životě tohoto úspěšného muže oblast, která byla v troskách. O ní se chystá svěřit v dalším díle seriálu Pravda pod mikroskopem. Poslouchejte v relaci Zrcadlo od středy 21. února po 9:15 na Rádiu 7 a Radiu Proglas, ve čtvrtek 22. února ráno a také v sobotu 24. února dopoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (86): Červená řeka v našem těle

V relaci Zrcadlo jsme mohli před vánocemi slyšet  sérii věnovanou knize Geoffrey Simmonse  "Co Darwin netušil". Další díl seriálu Pravda pod mikroskopem nabídne ještě jeden pohled do této knihy, konkrétně na kapitolu věnovanou krevnímu oběhu. Poslouchejte ve středu 28. února dopoledne na Rádiu 7 a Radiu Proglas.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (87): Skutečnost nebo vzpomínka

Debata profesora a jeho studenta v seriálu Pravda pod mikroskopem nám přinese nejen vědecké poznatky v oblasti výzkumu lidských vzpomínek, ale také návod na to co dělat, pokud se nám vybavují vzpomínky na věci, které bychom rádi zapomněli. V relaci Zrcadlo vysíláme od středy 7. března dopoledne po 9:15 na Radiu Proglas a Rádia 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.