Playlist

Živé vysílání

01:00 Momentky
(R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Žbluňk! (2/12) (R)
02:45 Písničky
03:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Duchovní výzvy Komenského (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Žhavé otázky v beznadějné situaci


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Pokladu z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Ježíš Kristus - a pravda

Relace Pokladů z archivu sahá k seriálu Oty Vožeha "Ježíš Kristus", který nás bude provázet po řadu příštích týdnů. Dnes konkrétně zaměří naši pozornost na to, zda se dá poznat, co je pravda. K tématu se necháme vyjádřit i další autory. Nalaďte si v sobotu 4. dubna.

Vytisknout E-mail

Ježíš Kristus - je logické věřit Bohu?

Existuje objektivní pravda o duchovním světě? Je tato pravda poznatelná? Mohou mít svoji vlastní pravdu všechna náboženství nebo je to logický nesmysl? O co se můžeme opřít? O těchto otázkách můžete přemýšlet v relaci Pokladů z archivu, ve kterých vyslechnete další dva díly ze seriálu Oty Vožeha o Ježíši Kristu. Jak bývá zvykem k tématu se vyjádří také další autoři. Poslouchejte v sobotu 11. dubna ve 16 hodin.

Vytisknout E-mail

Ježíš Kristus (4): Zachránce

Lidé hledají zachránce co svět světem stojí. Hledají, kdo jim přinese do života dobré věci. Jak o záchraně mluví různá náboženství? Co o něm říká křesťanství? A dá se na tato tvrzení spolehnout? Na toto téma budou mluvit autoři příspěvků Poklady z archivu. K poslechu starších nadčasových nahrávek vás zvu v sobotu 18. dubna odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.