Playlist

Živé vysílání

12:00 Sváteční slovo
Hvězdy a světy (R)
12:05 Interval
Traband: CD Domasa (R)
13:00 Kormidlo
Nástroje: Flétna
14:00 Poklady z archivu
Naděje v bílém (R)
15:00 Concertino
Georg Friedrich Händel: Vodní hudba

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Hvězdy a světy


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Pokladu z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Naděje v bílém

V dalším pořadu přinášejícím Poklady z našeho rozhlasového archivu uslyšíte mnoho o naději, ať už v tom osobním slova smyslu anebo v naději sdílené s těmi okolo. Nabídneme rozhovor s primářem dětského oddělení nemocnice v Chebu Ondřejem Čapkem a také písničky, které je škoda nepustit si znovu. Poslouchejte 11. července odpoledne. na Rádiu 7

Vytisknout E-mail

Modlitba

Jedním ze stěžejních témat křesťanství je modlitba. Jenomže to někdy skoro vypadá, že co denominace (a někdy i co křesťan), to jiný přístup k modlitbě. Je modlitba konzistentní útvar? Nebo (jak se často říká) rozhovor? Má mít nějaká pravidla nebo je všechno dovoleno? Jak se vlastně mluví s Bohem? Mnoho otázek - a celá hodina k přemýšlení. V 16:00 v sobotu 18. července zveme k hodince Pokladů z archivu, pořadu, ve kterém pro vás vybíráme to nejlepší, co jsme v uplynulých letech natočili.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.