Živé vysílání

07:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
07:10 Raňajky Rádia 7 (ranný magazín s duchovnými úvaham
(vysílá slovenská redakce)
09:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Kresťanská poradňa
(vysílá slovenská redakce)
11:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (13/24): Mateřské mléko


Kompas

images/porady/kompas.png

Příležitost nasměrovat střelku svého vnitřního kompasu Božím směrem nabízí autorská relace slovenského spolupracovníka Mariána Možuchy.

Vysílací časy: úterý 8:00 / repríza: středa 16:00 / noční repríza: čtvrtek 5:30
Stopáž: 15 minut
Hovoří: Marián Možucha
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

David (87): Setkání u Jordánu

Mnozí z nás zakusili milost. Dostali jsme něco, co jsme si nezasloužili. Král David také obdržel milost, ale chtěl ji rozdávat dál a odpouštět i svým nepřátelům? Do Davidova, ale i našeho srdce míří relace Mariána Možuchy Kompas. Připojte se 12. prosince od 8:00 nebo 13. 12. od 16:00.

Vytisknout E-mail

David (88): Dva zvláštní soudy

Jakým metrem měříme, takovým nám bude naměřeno. Král David se mnohdy nezajímal o spravedlnost, ale o klid. Nevážil svá rozhodnutí. Marián Možucha nám jeho příběh přibližuje v relaci Kompas, ve které se o dvojím měření dovíme více. Poslouchejte 19. prosince od 8:00 a o den později od 16:00.

Vytisknout E-mail

David (90): Zatroubení na šofary

Stačí jedna výrazná osobnost s dobrou myšlenkou a hned z něj může být dobrý vůdce lidu. V životě krále Davida se podobné stalo vícekrát, ale vždy to způsobilo rozdělení a sváry mezi Izraelskými kmeny. Na jedno takové rozdělení se zaměří Kompas Mariána Možuchy, který uslyšíte 2. ledna od 8:00, nebo v repríze 3. ledna od 16:00.

Vytisknout E-mail

David (89): Ústupky a spory

Krále Davida podporovalo mnoho lidí při jeho kralování, ale i při jeho útěku před vzbouřenci. Jedni to dělali kvůli zisku, jiní z lásky a dobrého srdce. Jeden z příkladů dobrého motivu pomoci připomene Marián Možucha v relaci Kompas. Poslouchejte 27. prosince od 16 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.