Playlist

Živé vysílání

04:45 Písničky
05:00 Zrcadlo
Pravda pod mikroskopem (228): Když polovina mozku je lepší než celý (R)
05:15 Písničky
05:30 Life+
Retirement / Důchod (R)
05:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Josefova spravedlnost


Víra nespoutaná

images/porady/vn.png

Dozvídáme se o nich. Soucítíme se nimi. Modlíme se. Pořad Víra nespoutaná – svědectví pronásledované církve umožní jim naslouchat. Rozhlasová série vyprávění prostých lidí, kteří pro osobní víru v Ježíše Krista čelili nepřátelství a nenávisti, vznikla ve spolupráci redakcí TWR z celého světa, německého křesťanského rádia ERF a české redakce TWR. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:30 / pátek 16:00 ® / neděle  2:15 ® / pondělí 5:30 ®
Stopáž: 15 minut
Odpovědný redaktor: Lída Hojková

Súdán (2/2)

Perzekuce pro víru v Ježíše Krista vstupovala do života pastora Samira ze Súdánu v různých podobách. Svůj příběh začal vyprávět v minulém vydání pořadu Víra nespoutaná - svědectví pronásledované církve. O dalších událostech, ale také o tom, čím může přestáté utrpení promlouvat k lidem, žijícím ve svobodě, uslyšíte ve čtvrtek 3. prosince na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Indie

Víra v Ježíše Krista byla pro ni a její rodinu nesmírným požehnáním. S manželem se zapojili aktivně do křesťanské práce. Na jedné ze služebních cest byl její manžel zabit. Vdova Nilmani Topno z Indie vypráví v další části série Víra nespoutaná - svědectví pronásledované církve o tom, co se odehrávalo s jejím srdcem v době strachu a nejistoty. Inspiraci z jejího příběhu můžete načerpat, budete-li chtít, 10. prosince dopoledne.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.