Playlist

Živé vysílání

18:30 Život víry
(R)
19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Povídá se, povídá (24/32): Verunčino velké přání
19:30 Písničky
19:45 Uši k duši
Zátěž (3/4): Co na to Bůh? (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Přej a bude ti přáno


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: neděle 19:00 / repríza: úterý 10:00 / noční repríza: čtvrtek 1:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Island

Ostrov Island leží na tektonickém zlomu, takže jde o území seismicky velmi aktivní. Místní sopky jsou ovšem většinou bahenní a žár zevnitř země vyvěrá na povrch v podobě horkých gejzírů. Už několik let žije na Islandu Romana Mendová, která se na ostrov přestěhovala za svým manželem. Jak vznikají islandská příjmení, co ovlivňuje místní podnebí a jak se zde žije, poslouchejte v programu Za obzor v pátek 11. října od 10:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Ekvádor

Zajet do některé země na dovolenou je určitě hezké a je to příležitost získat hodně nových zážitků. Ale pokud v dané zemi žijete několik let, dostane se vám pod kůži jiná kultura, hodnoty, přemýšlení. A právě o tom vypráví v dalším pořadu Za obzor Klára Steigerová, který s manželem několik let žila v Ekvádoru. Relaci Za obzor uslyšíte v pátek 18. října od 10:00 nebo v neděli večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.