• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola (10/15)
19:30 Písničky
19:45 Nejen chlebem
Církev na dotek (R)
20:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Oběti


Jazzový klub

images/porady/jklub.png

Co takhle zajít na hodinku do Jazzového klubu? V tomhle klubu není nahuleno, můžete tam být v teplákách a nabídku nápojů a jídelního lístku zjistíte jednoduchým otevřením ledničky. Na pódiu se se svými nahrávkami střídají interpreti soudobí i ti starší, světoví i ti z našich luhů a hájů, hráči různých nástrojů těles komornějších i big bandů. Převážně instrumentální hudba vám ponechá svobodu zůstat u svého stolku sám se sebou, nebo pozvat na drink interpreta či dokonce Mistra zvuku. Poslechový pořad, ve kterém se budeme volně toulat po hlavních třídách i bočních zákoutích jazzové scény. Zkuste zajít, třeba se stanete VIP členy. Lidé jsou různí, lidé poslouchají i jazz. Chválabohu.
Vysílací časy: sobota 21:00 / repríza: pondělí 17:00 / noční repríza: středa 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Broňa Procházková
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

 

Christian Scott aTunde Adjuah: Axiom

Jazzová hodina má pro vás nachystánu volnou vstupenku do proslulého newyorského klubu. Od 21. hodiny bude hrát skvělý americký trumpetista s mimořádnými kulturními kořeny. Záznam živého vystoupení kapely Christiana Scotta rozvibruje Jazzový klub výraznými africkými bubny.

Vytisknout E-mail

Noční optika: CD Uncork!

Po delší době pozveme do Jazzového klubu české hudebníky. Noční optika nedávno vydala nové album Uncork a vy můžete sledovat, jakým způsobem odšpuntovali tvůrčí přetlak i obecnější napětí loňského roku.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.