• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

15:00 Concertino
Český filharmonický sbor Brno: Oratorium Křest sv. Ludmily, Symfonie č. 1 C dur
16:00 Séla
Dva světy
16:30 Písničky z archivu
Petr Coufal (R)
17:00 Bohoslužba archiv
Obecenství s Bohem
18:05 Sváteční slovo
Hospodin vzal a nahradí (R)
18:10 Písničky

Vysíláním vás provází

Fortepiano

images/porady/forte.png

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Tlaky, tlaky, tlaky

Žijeme ve zvláštní době, kdy nás obklopuje obrovské množství informací. Zvlášť v pandemické době, kdy nám kvůli omezení pohybu chyběly osobní kontakty, jsme se více nořili do hlubin internetu a sociálních sítí. Jak se v tom všem vyznat? Kdo má pravdu a čemu můžeme věřit? A jak se k tomu všemu jako křesťané postavit? Odpovědi budeme hledat se starším sboru Apoštolské církve ve Velkém Meziříčí Martinem Babákem. Na pomoc si vezmeme Bibli a podíváme se, jak na tlaky, které prožívala, reagovala První církev. Fortepiano s názvem Tlaky, tlaky, tlaky můžete poslouchat v pondělí 20. září od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.