• Podzim 2021
Playlist

Živé vysílání

21:00 Momentky
22:00 Ke kořenům
Římanům (8/18): Hřích plodí smrt (R)
22:45 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Nepřemoženi (2/15) (R)
23:45 Písničky
00:00 Přehled pořadů, písničky

Vysíláním vás provází

Za obzor

images/porady/obzor.png

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: pátek 10:00 + neděle 19:00 / noční repríza sobota 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Francie

Když dostanete příležitost žít v cizí zemi déle než pár dní nebo pár týdnů, proniknete hlouběji pod povrch lákavých obálek cestovních průvodců i tradičních klišé, která o dané zemi panují. A může se vám stát, že se naučíte víc a poznáte o sobě i o okolí nečekané. Právě taková byla i zkušenost Noemi a Jakuba Pípalových, kteří do Francie zamířili především kvůli jazyku, který Noemi studovala na vysoké škole. Že pobyt v jednom horském středisku v Alsasku a práce v jeslích a mezi uprchlíky ukázaly mnohé, o tom si poslechněte v týdeníku Za obzor 22. října od 10 hodin na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Indie

Ve starém královském paláci, ale také uprostřed obrovské chudoby, které chce být nablízku, se při svých cestách do Indie ocitnul Daniel Hejzlar, ředitel Zahraniční misijní agentury. Jeho barevné vyprávění zprostředkuje týdeník Za obzor v pátek 29. října. Rozhovor připravila Lucie Endlicherová.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.