• Podzim 2021
Playlist

Živé vysílání

11:00 Písničky
11:15 #nofilter
Čtyři fáze růstu
11:45 Písničky
12:05 Písničky
12:15 Čtení na pokračování
Lady Jana Greyová (14/19)
13:00 Kudy kam
Pojmy nebo dojmy? (R)

Vysíláním vás provází

Fortepiano

images/porady/forte.png

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Co všechno musíme

Pokud vyrůstáme v prostředí, kde vládnou příkazy a zákazy a přísná pravidla, může se nám stát, že nedokážeme přijmout svobodu, kterou nám nabízí Bůh. Jaká je to svoboda a jestli i tak něco musíme, o tom si budeme povídat s Jaroslavem Lofítkem, který je pastorem sboru Apoštolské církve ve Frýdku-Místku. O tom, co sám prožil, bude hovořit ve Fortepianu 3. října od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Nestydím se za evangelium

Jestli víra v Boha patří do našeho každodenního života, musí to být také vidět na všem, co děláme a mluvíme. A jaká je praxe? K tomu, abychom se nestyděli za evangelium, nás povzbudí ve Fortepianu 11. října Pavel Pospíšil, který se věnuje v hnutí Nová generace mladým křesťanům s cílem pozitivně změnit školní atmosféru a přinést křesťanské poselství svým spolužákům.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.