Prázdninové čtení na pokračování

K létu patří pohoda a dobrá knížka a také poslech toho, co nás zajímá. Na Rádiu 7 nabízíme pestrou škálu pořadů a mnohé z nich také na podcastech. Patří mezi ně i čtení na pokračování. Tady je letní menu:

Pistole na dně Rýna

Ve čtení na pokračování většinou nasloucháme autentickým příběhům lidí, ať už žili v dřívějších dobách, nebo jsou naši současníci. Mají jedno společné: zažili setkání s Bohem a to změnilo jejich život. Prožil to také romský pastor Ricardo Wolf. kterého si v květnu povolal do nebe Bůh. Do jeho životního příběhu budeme nahlížet od 4. července.

Láska je, když

14. července se vrátíme ke knize manželů Dolejších s názvem Láska je, když, která nás zavede na malé město v Čechách těsně po revoluci v roce 1989, kdy se v naší zemi mnohé změnilo. Komunisté museli opustit svá vedoucí místa a někteří z nich se velmi rychle přeorientovali, aby si udrželi své místo. Budeme sledovat příběh mladého gynekologa Marka Kováře, který se rozhodne opustit město i místo lékaře a přestěhuje se do pohraničí.

Svatá válka

V lidské duši probíhá mnoho bojů a zvratů. Bez nadsázky tam zuří válka. Známe to všichni. 3. srpna se ocitneme ve městě Duše, kde probíhá neustálý boj mezi královstvím dobra a zla. Z alegorické knihy Johna Bunyana Svatá válka bude číst herec Vladimír Hauser.

Vytisknout