• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

01:00 Interval
Člověk krve: CD V kuchyni (R)
02:00 Písničky
02:15 Dary z rukou Mistra
Jako Berójští (4/4): Falešné učení (R)
02:45 Písničky
03:00 Za obzor
Nový Zéland (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Chvalme jako děti


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Poklady z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Helena Brdečková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Je léto!

Léto - to je synonymum pro odpočinek, zážitky, cestování, čerpání nových sil i podnětů. A to je velice důležité. Pojďte se na chvilku zastavit a skutečně si odpočinout u poslechu relace, která připomíná Poklady z našeho zvukového archivu - právě na téma odpočinku a léta. Poslouchejte 31. července.

Vytisknout E-mail

Boží děti a vnuci

Snad každý člověk chce svému potomku předat to nejlepší, co sám má - a také to, k čemu v životě došel, svoje přesvědčení, názory a zkušenosti. Zatímco u těch hmatatelných věcí to není problém, věci našeho srdce a poznání předat nejdou. Nebo ano? Dá se předat víra dalším generacím nebo je to skutečně jen na nich? V relaci Poklady z archivu nabídneme záznam rozhovoru s otcem a synem - Pavlem a Matoušem Čepovými. Poslouchejte 7. srpna v 16 hodin odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.